KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671007

nr 1567 1007

Karl XV (1826-1872), Ulriksdals Slott. Signerad CX, Daterad -62, Olja på duk, 103x132 cm, yttermått inklusive ram: 145x175 cm

Kondition: färgbortfall, Skadad ram, krackeleringar

måndag 25 september 2023
kl 19:46:38

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska